ІЕLТS

Бажаєте відкрити для себе нові перспективи за кордоном? Мрієте поступити в престижний навчальний заклад? Прагнете підтвердити свій рівень володіння англійською мовою? Тоді IELTS – це те, що відкриє вам всі шляхи до вашого майбутнього!

Що таке IELTS?
IELTS (International English Language Testing System) – міжнародна система тестування англійської мови. Сертифікат IELTS дійсний протягом двох років і він підтверджує знання мови людини на певному рівні, таким чином, взагалі не здати іспит стає неможливим.
Проте, IELTS – це не просто сертифікат, це те, що допомагає людям повірити у себе, у власні сили та знання! Адже неможливо передати ті відчуття, коли ви розумієте, що всі старання не пройшли даремно, що ви впоралися з цим завданням, що немає нічого неможливого у цьому житті. IELTS – це неймовірний прогрес швидкими темпами, адже нічого не мотивує людей більше, аніж бажання втілити свої мрії.

Структура тесту
Існують дві версії тесту: Academic та General Training, які ви можете обирати залежно від ваших подальших потреб. Обидва модулі тестують чотири мовні аспекти:
– аудіювання;
– читання;
– письмо;
– говоріння.
Тривалість іспиту загалом складає приблизно 3 години.
Який модуль обрати?
Академічний модуль обирають кандидати, які планують навчання у іноземних вузах англійською мовою по спрямуванню бакалавріату, магістратури та PhD. А також для інших освітніх спрямувань.
Загальний модуль призначений для кандидатів, які планують іммігрувати до англомовних країн, та для тих, хто хоче навчатись у середніх навчальних закладах тих ж країн (Англія, Канада, Австралія, та інших)

Для кого розрахований даний курс?
Даний курс потрібний тим, хто планує здавати міжнародний іспит IELTS, який є необхідним для навчання та роботи за кордоном. Також, якщо ви плануєте міграційний процес, вам теж необхідна наявність даного сертифікату. Іспит можуть здавати як люди, в яких високий рівень володіння мовою, так і ті, в кого рівень нижче середнього. Це обумовлено тим, що для різних потреб, людям необхідний різний прохідний бал. Від цього і заложитиме інтенсивність та тривалість курсу.

Тривалість курсу
Курс розрахований на 3-4 місяці підготовки. Групи формуються відповідно до вихідного рівня знань мови, власного графіку роботи/навчання, а також наявних місць в групах.
Якщо в людини вихідний рівень знання мови не високий, і термін отримання сертифікату не визначений, то рекомендується спочатку навчання на курсі ‘Загальна Англійська’ для набуття вищого рівня, а потім вже безпосередньо підготовка до самого іспиту.

Що ви отримаєте від проходження даного курсу?
Ми будемо раді стати вашими провідниками по таємних стежках до успішної здачі іспиту, поділимося секретами та хитрощами, які, за словами наших студентів, справді працюють і приносять чудові результати. Ми станемо вашою підтримкою та опорою, адже не за чутками знаємо всі переживання та сумніви, які можуть долати під час підготовки. Тим не менше, всі наші викладачі сертифіковані, тобто ми це пройшли, отримали чудові результати і прагнемо супроводжувати вас до вашої мети!
Отож, чекаємо на вас із багажем корисних порад, дружньою атмосферою та запашною кавою!