FCE

Ваші колеги досі говорять, що підвищення – це лише мрія, через неможливість отримати міжнародний сертифікат? А ми це можемо спростувати, якщо ви виберете наш мовний центр для підготовки до нього.

Що таке іспит FCE?
Іспит FCE (First Certificate of English) – розроблений Кембриджом і користується величезним попитом серед студентів та викладачів, яким необхідно підтвердити рівень володіння англійською мовою на рівні В2. Насправді, для багатьох цей іспит ставав першим серйозним випробуванням на рівень засвоєння англійської письмової та усної мови. Взагалі, даний іспит є одним із п’яти кембриджських іспитів, в ієрархії яких він знаходиться рівно посередині. Якщо Ви здасте FCE, вважатиметься, що Ви придбали пороговий просунутий рівень, що за проектом європейського громадянства позначається літерою В2.

Структура іспиту
Як і в інших іспитах з англійської, типу IELTS & TOEFL, Вам доведеться продемонструвати навички володіння мовою в усіх чотирьох аспектах:
– читання + граматична частина (Use of English);
– письмо;
– аудіювання;
– усне спілкування;
Кожен етап оцінюється в 40 балів, а максимум в 200 балів.

Для кого розрахований даний курс?
Сертифікат FCE стає надзвичайно популярним і затребуваним у сучасному світі. Цей рівень називають upper-intermediate і підтвердивши його, Ви зможете спілкуватися і виконувати свої обов’язки, не зазнаючи труднощів мовного бар’єру. Для багатьох університетів та вищих навчальних закладів цей рівень цілком достатній для вступу.

Переваги іспиту
Сертифікат FCE є безстроковим. Складаючи даний іспит, Ви маєте можливість підтвердити рівень володіння мовою навіть на рівень С1, якщо наберете мін 190 балів.

Тривалість курсу
Курс розрахований на 3-4 місяці підготовки. Групи формуються відповідно до вихідного рівня знань мови, власного графіку роботи/навчання, а також наявних місць в групах.
Якщо в людини вихідний рівень знання мови не високий, і термін отримання сертифікату не визначений, то рекомендується спочатку навчання на курсі “Загальна Англійська” для набуття вищого рівня, а потім вже безпосередньо підготовка до самого іспиту.

Що ви отримаєте від проходження даного курсу?
Ми будемо раді стати вашими провідниками по таємних стежках до успішної здачі іспиту, поділимося секретами та хитрощами, які, за словами наших студентів, справді працюють і приносять чудові результати. Ми станемо вашою підтримкою та опорою, адже не за чутками знаємо всі переживання та сумніви, які можуть долати під час підготовки. Тим не менше, всі наші викладачі сертифіковані, тобто ми це пройшли, отримали чудові результати і прагнемо супроводжувати вас до вашої мети!
Отож, чекаємо на вас із багажем корисних порад, дружньою атмосферою та запашною кавою!