Англійська для діток

В наш час вивчення мови стає все більш актуальним. А починати варто з дитячих років, адже це час, коли дитина здатна засвоювати матеріал в рази швидще без будь-яких труднощів.

Що ми пропонуємо?
Way Up пропонує комфортні умови навчання для ваших діток у міні групах. Це дає можливість викладачам приділити достатньо часу кожній дитині, та досягти бажаного результату за коротший період часу!

Заняття в нашому мовному центрі проходять в ігровій формі для діток дошкільного віку, де протягом заняття викладач спілкується з ними англійською мовою, співає пісні та грає цікаві ігри, де тренується нова лексика, та засвоюються різні граматичні конструкції.

Для діток шкільного віку вже все по-дорослому. Тут присутні і домашні завдання і все заняття викладач з студентами спілкується іноземною мовою. Ми формуємо середовище, максимально наближене до занять в школах та коледжах Британії, Америки та Канади.
Діти переглядають відео, розігрують діалоги, працюють в парах та в групах.

Матеріали, з якими ми працюємо
Всі матеріали, які ми використовуємо на наших заняттях є автентичною літературою. Це видання Cambridge & Oxford Press, Longman, Pierson, Penguin та інші

Чому ви повинні обрати Way Up?
Якщо вас цікавить неперевершений результат вже після першого заняття, тоді вам точно до нас! По закінченнб курсу ми можемо органіувати, разом з партнерами, прийом Кембриджського іспиту на рівень володіння англійською мовою для дітей, таких як PET & KET. Їх наявність дасть вашій дитині можливість всупу до одного з коледжів в Європі чи Америці, без попереднього відвідування мовних курсів.